KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11933139

nr 1193 3139

Hans Hamngren

(f. 1934), Sverige

Etsning, Häst och ryttare, PT, signerad, 1974,38x44,5

Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 juli 2018
kl 18:34:59

Hans Hamngren

Läs mer om Hans Hamngren