KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11933139
nr 1193 3139
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Etsning, Häst och ryttare, PT, signerad, 1974,38x44,5
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:34:59
500 kr
600 kr
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren